Aktuality

Pro plnohodnotný život i ve vyšším věku. Program Nestárneme oslaví první výročí setkáním účastníků ve FN Olomouc
20. 2. 2023

Dobrá zpráva říká, že oproti minulým desetiletím se obyvatelé České republiky nyní dožívají výrazně vyššího věku - v průměru kolem 80 let (muži 76, ženy 82). Ta horší zpráva ale dodává, že se zvyšujícím se věkem dožití nepřibývá počet roků, které prožijeme ve zdraví a dobré fyzické a duševní kondici.

Přečíst
Odměna za kvalitu. II. interní klinika FN Olomouc je centrem vysoce specializované péče pro digestivní endoskopii
8. 2. 2023

Další ocenění příslušející jednomu z nejšpičkovějších pracovišť ve svém oboru získala II. interní klinika - gastroenterologická a geriatrická Fakultní nemocnice Olomouc. Stala se totiž jedním z prvních šestnácti pracovišť v rámci České republiky, které získaly status Centra vysoce specializované péče pro digestivní endoskopii (CDE).

Přečíst