Jak se objednat

Vážená paní, vážený pane,
v následujícím soupisu najdete podrobnosti o všech specializovaných pracovištích (centrech, poradnách a ambulancích), která fungují na II. interní klinice – gastroenterologické a geriatrické FN Olomouc. Pro podrobnosti o náplni jejich činnosti stejně jako ordinační dobu a kontakty na personál stačí kliknout na jednotlivé vizitky.

Telefonicky se můžete objednat na čísle 588 443 255 (dostupné v pracovní dny od 12.00 do 14.00 hodin). Pacienti bez předchozího objednání by měli počítat s delší čekací dobou.

Objednávání pacientů včetně vyřizování dalších administrativních požadavků probíhá výhradně v pracovní dny v době od 12.00 do 14.00 hod. na tel.: 588 443 255. Objednat se lze rovněž osobně nebo na e-mailu 2.interna@fnol.cz. Pacienti budou objednáni na vyšetření v nejbližším možném termínu dle kapacitních možností pracoviště, zpravidla po předložení doporučení praktického nebo jiného odesílajícího lékaře.

Vyšetření na ambulanci II. interní kliniky probíhají dle objednání na daný den. Objednací čas je pouze orientační. Pořadí určuje lékař podle závažnosti zdravotního stavu pacienta.