Generál Kolář navštívil pracoviště, kde pomáhali vojáci zvládnout epidemii COVID-19

11. 1. 2022

Zástupce velitele pozemních sil, brigádní generál Pavel Kolář dnes postupně navštívil Oddělení urgentního příjmu, Kliniku anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny, I. interní kliniku a II. interní kliniku. Na všech těchto pracovištích totiž v minulých měsících nezištně pomáhali vojáci Armády České republiky. Zdravotníci se na ně mohli spolehnout nejen při fyzicky náročnějších úkolech, ale také jako na morální oporu a psychickou podporu v nelehkých a vypjatých chvílích během epidemie COVID-19. Generál Kolář ocenil nejen slovem, ale i symbolickým darem, přístup lékařů a sester, jejich podporu a spolupráci při nasazování příslušníků pozemních sil.

Děkujeme srdečně za návštěvu, milá slova a za pomoc.

FOTO: Ladislav Kabát, Armáda České republiky